" "

Cześć! Mam na imię Magdalena, jestem twórczynią i właścicielką marki Nancy accessories.

W 2017 roku postawiłam wszystko na jedną kartę, odeszłam z korporacji aby spełnić marzenie o własnej marce ze spersonalizowanymi akcesoriami. Od najmłodszych lat interesowałam się modą a dodatki w postaci akcesoriów były dla mnie zawsze idealnym uzupełnieniem do każdej stylizacji. Zauważyłam, że na polskim rynku brakuje dobrej jakości, spersonalizowanych akcesoriów takich jak etui na telefon oraz laptop. Znalazłam niszę, którą chciałam wypełnić.

Na przestrzeni paru lat w odpowiedzi na potrzeby klientów asortyment sklepu zaczął się powiększać do tego stopnia, że w okresie trwania COVID zaczęliśmy szyć bluzy w pod lubelskiej szwalni które dowolnie personalizujemy indywidualnymi haftami.

Po ponad 5 latach od prowadzenia i rozwijania własnej marki , po wielu wzlotach, upadkach po których podnoszę się silniejsza i z większym bagażem doświadczeń zdecydowałam się na rozpoczęcie konsultacji dla innych kobiet które potrzebują wsparcia.

Proces rozwoju jak i zaistnienie w mediach społecznościowych w ostatnim czasie dynamicznie się zmienia dlatego stworzyłam pakiet konsultacji który ma na celu pomoc zarówno nowym kontom jak i tym które nie potrafią się odnaleźć w mediach społecznościowych.

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu mogę być dla Ciebie gwarancją tego, że coś się zmieni !!!

Zapraszam do współpracy ;) 

KONSULTACJE

Akademia Przedsiębiorców Akademia Przedsiębiorców
Cena:

599,00 zł

zobacz więcej
Konsultacja jednorazowa 1:1 Konsultacja jednorazowa 1:1
Cena:

2 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
Książka CHCE WIĘCEJ Książka CHCE WIĘCEJ
Cena:

59,90 zł

szt.
zobacz więcej
Przebojowe Kobiety Przebojowe Kobiety
Cena:

299,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl